tel 602 460 829
biuro@kenys.com.pl

Firma formalnie funkcjonuje na rynku od marca 2011r., ale gromadzenie doświadczenia wykonawczego rozpoczęło się już w latach 90-tych. Jako Kierownik budowy oraz w późniejszym okresie Manager kontraktu, zdobyłem doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz inżynieryjnym, zarówno od strony bezpośredniej pracy na budowie, jak i formalno-finansowej. Wszystko to, przekłada się na dobrą organizację prac, ale również rzetelną usługę w formie doradztwa oraz udzieleniu szeroko zakrojonej pomocy w procesie prowadzenia dużych oraz małych inwestycji.

Firma budowlana Lublin

Wykonujemy w Lublinie i okolicach obiekty realizowane w zakresie: stan surowy, stan deweloperski, budowa pod klucz. W głównym zakresie działalności mamy: roboty ciesielskie, roboty zbrojarskie, roboty żelbetowe, roboty murarskie.
Zdajemy sobie sprawę, że każdy Inwestor chciałby mieć pewność obsługi na najwyższym poziomie, czego może się spodziewać po naszych usługach. Posiadamy wyjątkową, doświadczoną kadrę, by sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu zadaniu.
Teren działania to miasto Lublin oraz jego okolice, aczkolwiek dla stałych klientów wyruszamy w Polskę.

 

Stan surowy

Nie istnieje ścisła definicja terminu „Stan surowy”, w związku z czym, poniżej podajemy przykłady różnych kombinacji. Budowa Stanu surowego to w rzeczywistości wykonanie bryły budynku w zakresie umówionym z Inwestorem

 

Zobacz więcej

Stan developerski

O ile dla Stanu surowego nie ma ścisłej reguły, o tyle dla Stanu deweloperskiego jest to w miarę określone. Otóż przy zleceniu Stanu deweloperskiego, Inwestor spodziewa się usługi zakończonej na tyle, aby budynek był gotowy do użytkowania

 

Zobacz więcej

Budowa pod klucz

Jak sama nazwa wskazuje chodzi o wykonanie wszystkich prac oraz czynności formalnych związanych z pozwoleniem na użytkowanie i przekazanie Inwestorowi „kluczy”, aby mógł rozpocząć użytkowanie swojego obiektu.

 

Zobacz więcej

Budowa zaprojektuj i wybuduj

To rozwiązanie to rozbudowana wersja Budowy pod klucz, lub Stanu deweloperskiego. Jak wynika z nazwy obejmuje ona projektowanie. W tym przypadku Inwestor uczestniczy w powstaniu koncepcji obiektu i zagospodarowania terenu.

 

Zobacz więcej