tel 602 460 829
biuro@kenys.com.pl

Mur to konstrukcja budowlana tworzona z elementów murowych spojonych ręcznie zaprawą murarską. Roboty murarskie Lublin to podstawowe roboty wykonywane na placu budowy. Od jakości i solidności ich wykonania zależy  przyszła wytrzymałość budynku. Wykonujemy takie prace jak murowanie ścian fundamentowych Lublin, murowanie ścian konstrukcyjnych, murowanie ścian osłonowych i działowych. Współpracujemy z kilkoma dostawcami elementów murowych, w związku z czym posiadamy konkurencyjne ceny na te materiały.

Roboty murowe Lublin

Z uwagi na bardzo duży wybór materiałów murowych posiadamy ich szeroki asortyment i są to między innymi: bloczki betonowe, bloczki keramzytobetonowe, bloczki zalewowe, cegły i pustaki ceramiczne, bloczki silikatowe, bloczki betonu autoklawizowanego (często zwane betonem komórkowym) oraz wiele innych. Wybierając KENYS - firma budowlana Lublin jako wykonawcę robót murowych możesz być pewien, że powierzone nam zadanie zostanie wykonane z należytą starannością przez doświadczonych pracowników.

Kenys firma budowlana Lublin


Roboty murowe Lublin, czyli murowanie ścian to jeden z głównych nurtów działalności firma budowlana Lublin, w związku z czym dysponujemy własnymi brygadami murarskimi. W stałym wyposażeniu firmy posiadamy własne urządzenia i narzędzia pomocne w wykonywaniu robót murarskich. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami podstawowych materiałów do wykonania robót murarskich, czyli materiałów murowych oraz zapraw, zarówno workowanych jak i gotowych. Łącząc roboty murarskie z możliwościami wykonywania robót żelbetowych możemy przedstawić kompleksową ofertę na wykonanie stanu surowego każdego obiektu.